Unaze penisi me vibrim Tease Us

17,000 LEK

Bond nga We-Vibe me një çmim të shkëlqyeshëm!
Tease Us nga We-Vibe është i përsosur për ndjenja emocionuese dhe një performancë edhe më mashkullore, sepse përmban 2 lidhje – unaza vibro-penisi/top të papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjëndje SKU: 54008300000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bond nga We-Vibe me një çmim të shkëlqyeshëm!
Tease Us nga We-Vibe është i përsosur për ndjenja emocionuese dhe një performancë edhe më mashkullore, sepse përmban 2 lidhje – unaza vibro-penisi/top të papërshkueshëm nga uji. Çdo Bond ka 10 mënyra të qeta të dridhjeve që mund të kontrollohen nëpërmjet telekomandës (vargësia: 3 metra) ose aplikacionit We-Connect (në mbarë botën) në një smartphone. Aplikacioni do të thotë gjithashtu se mund të kontrollohet edhe nga një partner!
Programe shtesë stimulimi, funksione zanore, bisede dhe video janë gjithashtu të disponueshme në aplikacion.

Lidhja vendoset rreth penisit dhe testikujve dhe përshtatet në mënyrë të sigurt dhe të sigurt falë diametrit të brendshëm i cili mund të rregullohet dy herë. Bond gjithashtu mund të vishet për një periudhë të gjatë kohore edhe gjatë jetës së përditshme – pjesa vibruese thjesht duhet të kthehet në mënyrë që të jetë afër testikujve. Bond mund të përdoret edhe si lodër për çiftin kur pjesa vibruese është në majë të penisit. Bond forcon ereksionin gjatë seksit falë efektit të kongjestionit të gjakut dhe dridhjet ofrojnë stimulim shtesë emocionues për të dy njerëzit.

I rikarikueshëm – përfshin një karikues magnetik.
Përfshin çanta magazinimi dhe bateri për telekomandën.

Çdo unazë: 7,8 cm x 4,4 cm x 4,8 cm. Ø e brendshme mund të rregullohet 2 herë: minimumi 3.5 cm.
Pesha 85 g. Silikoni, PU, ​​ABS.

2 x vibro-unaza Bond nga We-Vibe në një set
Kuti e bukur dhuratash
Mund të vishet gjatë seksit dhe jetës së përditshme
10 mënyra dridhje secila nëpërmjet butonit ose aplikacionit
Telekomandë praktike
I papërshkueshëm nga uji
E rikarikueshme – përfshirë. një karikues magnetik
Përfshin bateri dhe çanta lodrash

Unaze penisi me vibrim Tease Us

17,000 LEK

In stock