-30%

Unaze penisi me vibrim SVAKOM

Çmimi origjinal qe: 12,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,470 LEK.

Versioni i ri – tani mund të kontrollohet nëpërmjet aplikacionit!
Unaza prej kadifeje e butë me vibro-penisin Winni 2 nga Svakom ka një lidhje stimuluese vibruese për klitorisin dhe testikujt (në varësi të cilës drejtim është mbajtur unaza).

Availability: Në gjendje SKU: 05567850000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Versioni i ri – tani mund të kontrollohet nëpërmjet aplikacionit!
Unaza prej kadifeje e butë me vibro-penisin Winni 2 nga Svakom ka një lidhje stimuluese vibruese për klitorisin dhe testikujt (në varësi të cilës drejtim është mbajtur unaza). Ai ofron kënaqësi me 5 mënyrat e tij të dridhjeve të qeta me pëshpëritje në 5 shpejtësi. Funksionet mund të kontrollohen lehtësisht me shtypjen e një butoni, nëpërmjet telekomandës ose nëpërmjet aplikacionit Svakom (kurdo dhe nga kudo në botë). Një partner mund të përdorë gjithashtu telekomandën ose aplikacionin për të rregulluar funksionet gjithashtu. Winni 2 mund të shijohet edhe nën ujë sepse është i papërshkueshëm nga uji!

Mund të ripenisikohet me kabllon USB të përfshirë.
Përfshin një çantë magazinimi dhe bateri për telekomandën.

9,0 cm x 2,7 cm x 4,6 cm. E brendshme Ø 3 cm, fleksibël. Trashësia e materialit 0.4 cm. Pesha 48.86 g. Silikoni, PU, ABS.

Unazë vibro-penisin me telekomandë
Me një lidhje stimuluese për klitorisin ose testikujt
Tani mund të kontrollohet përmes aplikacionit
5 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
I papërshkueshëm nga uji
Sipërfaqe e butë prej kadifeje
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB
Përfshin një çantë magazinimi
Përfshin bateritë për telekomandën

Unaze penisi me vibrim SVAKOM

Çmimi origjinal qe: 12,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 8,470 LEK.

In stock