Unaze Penisi me vibrim Secret Weapon

3,900 LEK

Stimulimi i unazës xhel dhe stimulimi i klitorit – gjithçka në një! Unazë fleksibël  me mini dridhës 1-nivele të lëvizshëm. Stimulon penisin dhe klitorisin e saj njëkohësisht – për orgazma intensive. Ngjyrë antracite me logon Shades of Grey. Materiali: silikoni, ABS. Bateritë e përfshira.

Availability: Në gjëndje SKU: 05812240000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimulimi i unazës xhel dhe stimulimi i klitorit – gjithçka në një! Unazë fleksibël  me mini dridhës 1-nivele të lëvizshëm. Stimulon penisin dhe klitorisin e saj njëkohësisht – për orgazma intensive. Ngjyrë antracite me logon Shades of Grey. Materiali: silikoni, ABS. Bateritë e përfshira.

Unaze Penisi me vibrim Secret Weapon

3,900 LEK

In stock