Unaze penisi me vibrim Play with me Pleaser blue

4,800 LEK

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë elastike dhe të buta, me madhësi për t’u përshtatur rehat të gjithëve.

SKU: 331768 Kategori: ,
Spastroje
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë elastike dhe të buta, me madhësi për t’u përshtatur rehat të gjithëve. Play With Me Pleaser ka një dridhje të fuqishme për lojën me partneritet. Zgjidhni nga 5 modele të ndryshme vibrimi – 1 shpejtësi dhe 4 modele dridhjesh të dizajnuara me kujdes. USB i rikarikueshëm, i përfshirë kabllo. Vendoseni plumbin vibrues midis jush dhe partnerit tuaj gjatë lojës së partnerit ose drejtpërdrejt në çdo pikë kënaqësie në trupin tuaj gjatë lojës solo!

E bërë me përgjegjësi nga Blush. Ne kujdesemi për shëndetin dhe mirëqenien tuaj dhe jemi të ndërgjegjshëm për atë që ofrojmë për trupin tuaj. Testuar në laborator dhe verifikuar në përputhje me kërkesat e Prop65 & REACH për sigurinë e produktit dhe materialit. Ne rekomandojmë pastrimin me sapun dhe ujë para dhe pas përdorimit. Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt.

1 shpejtësi dhe 4 modele dridhjesh të dizajnuara me kujdes
Dridhjet qëndrojnë në majë të klitorisit
E bute dhe elastike
Madhësia për t’iu përshtatur të gjithave
USB i rikarikueshëm, i përfshirë kabllo
Testuar në laborator dhe verifikuar që nuk përmban gjëra të këqija
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt
Gjatësia 2,25 inç / 5,7 cm
Gjerësia e diametrit të brendshëm 0,75 inç / 1,9 cm
Gjerësia diametri i jashtëm 1,5 inç / 3,8 cm

Informacion shtesë

Ngjyra

Blue, Purple