Unaze penisi me vibrim Play with me One night Stand purple

2,000 LEK

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë të buta dhe elastike për t’u përshtatur rehat të gjithëve.

Availability: Në gjëndje SKU: 331770 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Përforconi kënaqësinë tuaj dhe zgjasni kohën tuaj të lojës! Unazat C vibruese Play With Me mund të vishen rreth bazës së boshtit ose poshtë topave dhe janë të buta dhe elastike për t’u përshtatur rehat të gjithëve. Mbështetja One Night Stand ka thumba të buta në majë të vibratorit që stimulojnë klitorisin gjatë përdorimit. Vendoseni plumbin vibrues midis jush dhe partnerit tuaj gjatë lojës së partnerit ose drejtpërdrejt në çdo pikë kënaqësie në trupin tuaj gjatë lojës solo dhe zgjidhni midis 5 funksioneve të vibrimit – 1 shpejtësi dhe 4 modele të krijuara me mend! Kërkon 2 bateri LR41 – 3 komplete të përfshira.

E bërë me përgjegjësi nga Blush. Ne kujdesemi për shëndetin dhe mirëqenien tuaj dhe jemi të ndërgjegjshëm për atë që ofrojmë për trupin tuaj. Testuar dhe certifikuar në laborator në përputhje me kërkesat e Prop65 dhe REACH për sigurinë e produktit dhe materialit. Ne rekomandojmë pastrimin me sapun dhe ujë para përdorimit. Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt.

Nupat e buta stimulojnë klitorisin
1 shpejtësi, 4 modele të krijuara me mend
E bute dhe elastike
Madhësia për t’iu përshtatur të gjithave
Kërkon 2 bateri LR1130 – 3 grupe baterish të përfshira
Testuar në laborator dhe verifikuar që nuk përmban gjëra të këqija
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt
Gjatësia 2,25 inç / 5,7 cm
Gjerësia diametri i brendshëm 0,7 inç / 1,7 cm
Gjerësia diametri i jashtëm 1,5 inç / 3,8 cm