Unaze penisi me vibrim Jose Cala Azul

6,200 LEK

Shijojeni së bashku këtë unazë vibruese vibruese nga koleksioni Cala Azul! Vendoseni unazën mbi penis dhe ndizni lehtësisht unazën e penisit me butonin e shtypjes.

Availability: Në gjendje SKU: CAL007 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijojeni së bashku këtë unazë vibruese vibruese nga koleksioni Cala Azul! Vendoseni unazën mbi penis dhe ndizni lehtësisht unazën e penisit me butonin e shtypjes. Shijoni 10 cilësime intensive të dridhjeve dhe zgjidhni të preferuarin tuaj! Unaza e gjelit siguron një ereksion më të gjatë dhe më të fortë dhe dridhjet stimulojnë në mënyrë optimale si penisin ashtu edhe klitorisin. Materiali është silikoni i butë dhe elastik dhe unaza ka një diametër të brendshëm 3×3 cm. Unaza e penisit është e papërshkueshme nga uji dhe e ripenisikueshme me kabllon USB të përfshirë.

Unaze penisi me vibrim Jose Cala Azul

6,200 LEK

In stock