Unaze penisi me vibrim Flirts Purple

3,700 LEK

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Kjo unazë vibruese penisi Flirts në ngjyrë vjollce ka një formë zemre dhe është prej silikoni të lëmuar. Unaza është e shtrirë dhe fleksibël. Pjesa e sipërme e unazës së penisit, që mban plumbin vibrues me 10 funksione, ka nuanca stimuluese në të dyja anët në formë zemre.

Availability: Në gjendje SKU: 21893 Kategori: , Etiketa: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Kjo unazë vibruese penisi Flirts në ngjyrë vjollce ka një formë zemre dhe është prej silikoni të lëmuar. Unaza është e shtrirë dhe fleksibël. Pjesa e sipërme e unazës së penisit, që mban plumbin vibrues me 10 funksione, ka nuanca stimuluese në të dyja anët në formë zemre.

Unaza vibruese e penisit me nyje stimuluese
Silikoni i butë dhe i shtrirë
Plumb i lëvizshëm
10 ritme vibrimi
Funksionim me një buton
Gjatësia: 6,5 cm
Gjerësia 3,1 – 5,0 cm

Informacion shtesë

Ngjyra

Purple, Pink

Unaze penisi me vibrim Flirts Purple

3,700 LEK

In stock