-30%

Unaze penisi me vibrim Flirts Pink

Çmimi origjinal qe: 3,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,170 LEK.

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Kjo unazë vibruese penisi Flirts në ngjyrë rozë të ndezur është bërë nga silikoni i lëmuar. Unaza është super elastike dhe fleksibël. Gudulisësi i klitorisit në formë zemre ka nuanca stimuluese. Kjo unazë stilolapsash ofron 10 ritme vibrimi që mund të rregullohen lehtësisht me butonin e vetëm në plumbin e lëvizshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21892 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Flirts është koleksioni Dream Toys që ka ngjyra të ndezura dhe paketim që të kujton pranverën, qiellin blu, ditët me diell dhe lulet. Kjo unazë vibruese penisi Flirts në ngjyrë rozë të ndezur është bërë nga silikoni i lëmuar. Unaza është super elastike dhe fleksibël. Gudulisësi i klitorisit në formë zemre ka nuanca stimuluese. Kjo unazë stilolapsash ofron 10 ritme vibrimi që mund të rregullohen lehtësisht me butonin e vetëm në plumbin e lëvizshëm.

Unazë vibruese e penisit me gudulisje klitorisi
Silikoni i butë dhe i shtrirë
Plumb i lëvizshëm
10 ritme vibrimi
Funksionim me një buton
Gjatësia: 5,7 cm
Gjerësia 3,1 – 4,1 cm

Unaze penisi me vibrim Flirts Pink

Çmimi origjinal qe: 3,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,170 LEK.

Out of stock