Unaze penisi me vibrim Bertram

2,000 LEK

Kjo unazë e fuqishme penisi është stimulimi ideal për ju dhe partnerin tuaj! me këtë unazë penisi silikoni do të shijoni një ereksion të qëndrueshëm në mënyrë që të mund të vazhdoni më gjatë.

Availability: Në gjëndje SKU: BI-210136 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë e fuqishme penisi është stimulimi ideal për ju dhe partnerin tuaj! me këtë unazë penisi silikoni do të shijoni një ereksion të qëndrueshëm në mënyrë që të mund të vazhdoni më gjatë. Në trashje në pjesën e sipërme është një mini vibrator i fuqishëm plumbash që stimulon klitorisin, kështu që edhe partneri juaj do ta shijojë atë në mënyrë optimale. Ndoshta ju mund të vishni plumbin në mënyrë që të përkëdhelni veten.

Vibratori i plumbave funksionon me 3 bateri x LR41 të cilat mund t’i zëvendësoni lehtësisht nëse është e nevojshme.

Unaze penisi me vibrim Bertram

2,000 LEK

In stock