Unaze penisi me vibrim Alive

880 LEK

Një unazë vibruese fleksibël me një prekje të butë falë silikoni të tij të kualitetit të lartë. Ka një diametër të përafërt prej 6 cm dhe një plumb vibrues për kënaqësi më të madhe. Shtë e përkryer për marrëdhëniet në çift, pasi ndërsa unaza rrit ereksionet, plumbi vepron si një stimulues i klitorisit, në mënyrë që të dy të arrini orgazmën.

Availability: Vjen së shpejti SKU: A-30091 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Një unazë vibruese fleksibël me një prekje të butë falë silikoni të tij të kualitetit të lartë. Ka një diametër të përafërt prej 6 cm dhe një plumb vibrues për kënaqësi më të madhe. Shtë e përkryer për marrëdhëniet në çift, pasi ndërsa unaza rrit ereksionet, plumbi vepron si një stimulues i klitorisit, në mënyrë që të dy të arrini orgazmën.

Unaze penisi me vibrim Alive

880 LEK

Out of stock