Unaze penisi Emerald Love

4,600 LEK

Për më shumë qëndrueshmëri dhe pikat kryesore të ndara! Unazë penisi vibro paksa e shtrirë, Unaza luksoze Vibro Cock nga Emerald Love me stimulues të klitorisit / testikujve në një dizajn elegant diamanti. Mbështet ereksionin falë efektit të ngjeshjes së gjakut dhe, me 10 mënyrat e tij të dridhjes, siguron stimulim shtesë emocionues gjatë seksit me shtypjen e një butoni direkt në lodër: ose drejtpërdrejt në klitoris ose në testikuj – në varësi të asaj se si është unaza e veshur në penis. Edhe në vaskë ose dush, pasi është i papërshkueshëm nga uji. Cilësi kadifeje e butë e prekjes siguron një nivel të lartë komoditeti dhe një ndjenjë shumë të këndshme në lëkurë. E rimbushshme – përfshirë kabllon e karikimit USB.

Availability: Në gjëndje SKU: 05518640000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Për më shumë qëndrueshmëri dhe pikat kryesore të ndara! Unazë penisi vibro paksa e shtrirë, Unaza luksoze Vibro Cock nga Emerald Love me stimulues të klitorisit / testikujve në një dizajn elegant diamanti. Mbështet ereksionin falë efektit të ngjeshjes së gjakut dhe, me 10 mënyrat e tij të dridhjes, siguron stimulim shtesë emocionues gjatë seksit me shtypjen e një butoni direkt në lodër: ose drejtpërdrejt në klitoris ose në testikuj – në varësi të asaj se si është unaza e veshur në penis. Edhe në vaskë ose dush, pasi është i papërshkueshëm nga uji. Cilësi kadifeje e butë e prekjes siguron një nivel të lartë komoditeti dhe një ndjenjë shumë të këndshme në lëkurë. E rimbushshme – përfshirë kabllon e karikimit USB.

Unaze penisi Emerald Love

4,600 LEK

In stock