Unaze Penisi Cock Loop

500 LEK

Diametri  mund të rregullohet për t’iu përshtatur penisit tuaj, kështu që mund të përfitoni nga ereksionet e forta të krijuara nga efekti i kongjestionit të gjakut. Thjesht vendosni lakin mbi penisin tuaj dhe lëvizni butonin e ndërprerë për të shtrënguar lakin. Fundet më të trasha lejojnë që butoni të ndërpritet. Tani nuk ka asgjë që të ndalon të kesh orë argëtuese! Gjatësia e plotë 26 cm, trashësia 0.4 cm, max. Ø 5,5 cm. Materiali: ABS, silikoni, poliamidi.

Availability: Në gjëndje SKU: 05146590000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Diametri  mund të rregullohet për t’iu përshtatur penisit tuaj, kështu që mund të përfitoni nga ereksionet e forta të krijuara nga efekti i kongjestionit të gjakut. Thjesht vendosni lakin mbi penisin tuaj dhe lëvizni butonin e ndërprerë për të shtrënguar lakin. Fundet më të trasha lejojnë që butoni të ndërpritet. Tani nuk ka asgjë që të ndalon të kesh orë argëtuese! Gjatësia e plotë 26 cm, trashësia 0.4 cm, max. Ø 5,5 cm. Materiali: ABS, silikoni, poliamidi.