-30%

Unaze penisi Charismatic Clea

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

Lodrat penisizmatike dallohen për shkak të ngjyrës së tyre të pazakontë dhe pamjes së tyre me stil. Sigurisht edhe për shkak të performancës së tyre! Funksionaliteti dhe lehtësia e përdorimit ishin përparësia kryesore gjatë dizajnimit të lodrave penisizmatike, kjo është arsyeja pse kjo unazë e penisit penisizmatik Clea ka 7 modele vibruese pasioni dhe 3 shpejtësi, pse është e rimbushshme me USB dhe plotësisht e papërshkueshme nga uji. Kjo lodër është bërë nga silikoni i butë, i ushqimit me dridhje të forta dhe të thella që do të ndihen në penisin e tij dhe në klitorisin e saj gjatë marrëdhënieve seksuale. Clea është duke pasur një pamje të sofistikuar por të freskët dhe një ngjyrë rozë koral të dallueshme që është e kombinuar me thekse me ngjyrë rozë të artë. Silikoni është elastik kështu që unaza e penisit Clea do të përshtatet e qetë rreth penisit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21774 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lodrat penisizmatike dallohen për shkak të ngjyrës së tyre të pazakontë dhe pamjes së tyre me stil. Sigurisht edhe për shkak të performancës së tyre! Funksionaliteti dhe lehtësia e përdorimit ishin përparësia kryesore gjatë dizajnimit të lodrave penisizmatike, kjo është arsyeja pse kjo unazë e penisit penisizmatik Clea ka 7 modele vibruese pasioni dhe 3 shpejtësi, pse është e rimbushshme me USB dhe plotësisht e papërshkueshme nga uji. Kjo lodër është bërë nga silikoni i butë, i ushqimit me dridhje të forta dhe të thella që do të ndihen në penisin e tij dhe në klitorisin e saj gjatë marrëdhënieve seksuale. Clea është duke pasur një pamje të sofistikuar por të freskët dhe një ngjyrë rozë koral të dallueshme që është e kombinuar me thekse me ngjyrë rozë të artë. Silikoni është elastik kështu që unaza e penisit Clea do të përshtatet e qetë rreth penisit.

Unaze penisi Charismatic Clea

Çmimi origjinal qe: 4,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,360 LEK.

Out of stock