Unaze Penis VarioRing

1,100 LEK

Së bashku në orgazëm – me VARIOring kjo është përfundimisht e mundur! Përshtatja e fortë forcon në mënyrë të efektshme mbledhjen dhe parandalon derdhjen e parakohshme. Me madhësi të ndryshueshme. Më i madh dhe më i fortë • vonon derdhjen • rrit orgazmën • më shumë ndjenjë për ju • përshtatet në mënyrë perfekte me madhësinë e penisit tuaj

Availability: Në gjëndje SKU: 7051915621 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Së bashku në orgazëm – me VARIOring kjo është përfundimisht e mundur! Përshtatja e fortë forcon në mënyrë të efektshme mbledhjen dhe parandalon derdhjen e parakohshme. Me madhësi të ndryshueshme. Më i madh dhe më i fortë • vonon derdhjen • rrit orgazmën • më shumë ndjenjë për ju • përshtatet në mënyrë perfekte me madhësinë e penisit tuaj