Dildo Double Ultra-Dong Blue

4,700 LEK

Dildo i dyfishte blu, i krijuar nga material xhelatin i rreshkitshem me damare te theksuar dhe koke te plote ne secilin fund. I perkulshem per cdo variacion seksi, si vetem edhe dy.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05230540000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Dildo i dyfishte blu, i krijuar nga material xhelatin i rreshkitshem me damare te theksuar dhe koke te plote ne secilin fund. I perkulshem per cdo variacion seksi, si vetem edhe dy.
Masa: 43 cm, Ø 4 cm.

Dildo Double Ultra-Dong Blue

4,700 LEK

Out of stock