ToyCleaner EROS

650 LEK

Keni lodra me cilësi të lartë apo sipërfaqe delikate? Ky pastrues nuk përmban alkool dhe është i përsosur për ato sipërfaqe delikate. Nuk lë erë të keqe dhe është super efektiv. Ka një dozë të përsosur, është e tretshme në ujë dhe pa parabena.

Availability: Vjen së shpejti SKU: ER66050 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Keni lodra me cilësi të lartë apo sipërfaqe delikate? Ky pastrues nuk përmban alkool dhe është i përsosur për ato sipërfaqe delikate. Nuk lë erë të keqe dhe është super efektiv. Ka një dozë të përsosur, është e tretshme në ujë dhe pa parabena.

ToyCleaner EROS

650 LEK

In stock