TOYBAG S 15 x 15cm

300 LEK

Tyvek® ofron mbrojtje nga barriera mikrobike, kështu që sapo lodra juaj të jetë e pastër dhe e lënë larg, ajo do të mbetet e pastër. Në të njëjtën mënyrë, është pa garzë, kështu që lodra juaj do të jetë gjithashtu!

Availability: Në gjendje SKU: 60103 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

NJË çantë ELEGANTE RUAJTJA SEXTOY
CILËN çantë DUHET TË MERRË PËR LODRËN TIME SPECIFIKE?
Hidhini një sy specifikimeve të mësipërme për të kontrolluar madhësitë e sakta të secilës çantë lodër seksi. Ju mund të merrni një që i përshtatet lodrës tuaj në mënyrë të përsosur ose të shkoni një ose dy përmasa më të mëdha për të udhëtuar me shumë lodra.

CILAT JANË PËRFITIMET E NJË QESË LODRORE SEKSI TYVEK®?
Tyvek® ofron mbrojtje nga barriera mikrobike, kështu që sapo lodra juaj të jetë e pastër dhe e lënë larg, ajo do të mbetet e pastër. Në të njëjtën mënyrë, është pa garzë, kështu që lodra juaj do të jetë gjithashtu! Nëse çanta juaj ndotet ndonjëherë, ose ju derdhni vaj brenda saj, mund ta lani menjëherë me sapun dhe ujë. Është super i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë, madje është rezistent ndaj ujit!

PËR ÇFARË TJETËR MUND TË PËRDORË KANTËN E LOJERËS?
Bota është goca jote! Gjërat që e bëjnë atë një çantë të shkëlqyer lodrash seksi, e bëjnë gjithashtu një çantë të shkëlqyer grimi ose tualeti. Një nga stafi ynë FUN FACTORY përdor të tyren si një qese zare!

TOYBAG S 15 x 15cm

300 LEK

In stock