TOYBAG M 25 x 12cm

300 LEK

Tyvek® ofron mbrojtje nga barriera mikrobike, kështu që sapo lodra juaj të jetë e pastër dhe e lënë larg, ajo do të mbetet e pastër.

Availability: Në gjëndje SKU: 60102M Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tyvek® ofron mbrojtje nga barriera mikrobike, kështu që sapo lodra juaj të jetë e pastër dhe e lënë larg, ajo do të mbetet e pastër. Në të njëjtën mënyrë, është pa garzë, kështu që lodra juaj do të jetë gjithashtu! Nëse çanta juaj ndotet ndonjëherë, ose ju derdhni vaj brenda saj, mund ta lani menjëherë me sapun dhe ujë. Është super i qëndrueshëm për përdorim afatgjatë, madje është rezistent ndaj ujit!

TOYBAG M 25 x 12cm

300 LEK

In stock