Toy Cleaner antibakterial BTB

900 LEK

Pastrues antibakterial, hipoalergjik i lodrave sepse kujdesi për detajet është mënyra e vetme. Me shishen miqësore për udhëtimin 75 ml mund të mbani kudo pastruesin tuaj të lodrave. Higjiena ka qenë gjithmonë thelbësore në jetën tonë, por sot sendet specifike dhe jo-agresive për një mbrojtje bakteriale 360 ​​° janë të domosdoshme. Grykë spërkatjeje: për përhapjen më të mirë, më të lehtë dhe më të dobishme të produktit. Përbërës jo toksikë: formula jonë hipoalergjike është testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban sulfate, paraben, triclosan ose agjentë kimikë agresivë, duke garantuar higjienën dhe respektin e personit në të njëjtën kohë. Lëkurë e ndjeshme miqësore: formula e sigurt dhe jo irrituese e bazuar në klorur benzalkoniumi, vaj eukalipt dhe vaj peme çaji mund të përdoret çdo ditë, duke vrarë 99.9% të baktereve. Formulë që vepron shpejt: falë përmirësimit të llakut, formula e veprimit të shpejtë garanton për një përdorim të sigurt të produktit gjatë udhëtimeve dhe në shtëpi. Nuk përmban alkool: lëkurë e ndjeshme miqësore dhe e përshtatshme për pjesë intime, duke garantuar higjienën e plotë të ABS dhe silikonit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 252199 Kategori:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pastrues antibakterial, hipoalergjik i lodrave sepse kujdesi për detajet është mënyra e vetme. Me shishen miqësore për udhëtimin 75 ml mund të mbani kudo pastruesin tuaj të lodrave. Higjiena ka qenë gjithmonë thelbësore në jetën tonë, por sot sendet specifike dhe jo-agresive për një mbrojtje bakteriale 360 ​​° janë të domosdoshme. Grykë spërkatjeje: për përhapjen më të mirë, më të lehtë dhe më të dobishme të produktit. Përbërës jo toksikë: formula jonë hipoalergjike është testuar dermatologjikisht dhe nuk përmban sulfate, paraben, triclosan ose agjentë kimikë agresivë, duke garantuar higjienën dhe respektin e personit në të njëjtën kohë. Lëkurë e ndjeshme miqësore: formula e sigurt dhe jo irrituese e bazuar në klorur benzalkoniumi, vaj eukalipt dhe vaj peme çaji mund të përdoret çdo ditë, duke vrarë 99.9% të baktereve. Formulë që vepron shpejt: falë përmirësimit të llakut, formula e veprimit të shpejtë garanton për një përdorim të sigurt të produktit gjatë udhëtimeve dhe në shtëpi. Nuk përmban alkool: lëkurë e ndjeshme miqësore dhe e përshtatshme për pjesë intime, duke garantuar higjienën e plotë të ABS dhe silikonit.

Toy Cleaner antibakterial BTB

900 LEK

In stock