Topa Shaking Love Balls

6,200 LEK

Topa të ringarkueshme Shaking Love nga Sweet Smile me një magnet të brendshëm pulsues që lëviz lart e poshtë në 9 mënyra të ndryshme dridhjeje. Me valët e tij të thella stimuluese dhe një peshë prej 136 g, është perfekt për një stërvitje të avancuar vaginale.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05568230000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Top(at) e dashurisë me 9 mënyra dridhjeje
Magnet i brendshëm tundës dhe pulsues
Valë të thella stimuluese
136 g për stërvitje të avancuar vaginale
Teksturë e theksuar stimuluese
E kontrollueshme nëpërmjet lakut të tërheqjes
Silikoni me teksturë të butë me prekje
I ripenisikueshëm – ngarkues magnetik USB i përfshirë

Trajnim i thellë i legenit me shumë argëtim!
Topa të ringarkueshme Shaking Love nga Sweet Smile me një magnet të brendshëm pulsues që lëviz lart e poshtë në 9 mënyra të ndryshme dridhjeje. Me valët e tij të thella stimuluese dhe një peshë prej 136 g, është perfekt për një stërvitje të avancuar vaginale.

Modalitetet e ndryshme mund të kontrollohen lehtësisht me një buton në qarkun fleksibël të tërheqjes. Topat me brazda Shaking Love janë bërë tërësisht prej silikoni dhe kanë një teksturë të butë me prekje për futje të lehtë, përshtatje optimale, kapje të shkëlqyeshme dhe një ndjesi komode të gjithanshme.

I ripenisikueshëm – ngarkues magnetik USB dhe kabllo i përfshirë.

Gjatësia e plotë 21 cm, gjatësia e futjes 8,5 cm, Ø 2,8 cm – 3,4 cm.
Pesha 136 g.
Silikoni, PU.

Topa Shaking Love Balls

6,200 LEK

Out of stock