Topa me vibrim Javida

9,200 LEK

Stërvitje dhe stimulim me dridhje dhe një funksion shtytje!
Topa vibro-penisikues RC Love Balls me 2 Funksione nga Javida me dridhje dhe një funksion shtytjeje në majë.

Availability: Në gjendje SKU: 05555680000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibro-topa me telekomandë
Funksioni i dridhjeve dhe i shtytjes
10 mënyra pulsuese
Vibro-topa të papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ripenisikueshme – përfshirë. një kabllo USB

Stërvitje dhe stimulim me dridhje dhe një funksion shtytje!
Topa vibro-penisikues RC Love Balls me 2 Funksione nga Javida me dridhje dhe një funksion shtytjeje në majë. 10 modalitetet e qeta me pëshpëritje, por me pulsim intensiv mund të kontrollohen lehtësisht me butonat në telekomandë. Gama prej 5 metrash do të thotë që një partner mund të kontrollojë edhe mënyrat për momente befasuese kënaqësie dhe lojëra kontrolli emocionuese.

Vibro-topat me brazda të mrekullueshme janë bërë nga silikoni i butë dhe ndihen shkëlqyeshëm kundër lëkurës kur i vishni ose kur luani me to. Vibro-topat janë gjithashtu të papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoren në banjë ose dush.

E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë. Përfshin një bateri (23A) për telekomandën.

Gjatësia e plotë 18.5 cm. Vibro-topa 8 cm të gjata, Ø 2,2 cm – 3,5 cm.
Pesha 60 g.
Silikoni, PU, ABS.

Topa me vibrim Javida

9,200 LEK

In stock