-30%

Topa Kegel

1,120 LEK

Çelik inox me cilësi të larte  dhe i butë dhe me peshë. Bashkojini ato me pajisje të tjera Noir BDSM për efekt ekstra të keq! Për kënaqësi & forcë orgazmike Elegante, e lëmuar dhe e qëndrueshme Pa ftalate dhe latex Forcon muskujt tuaj të legenit Stërvitja më e lehtë ndonjëherë! Bërë prej çeliku inox jo poroz. pa nikel, nuk do të gërryhet Gjerësia 0,75 inç / 1,9 cm Pesha: 2 ons / 57 gr

Availability: Në gjendje SKU: 331562 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çelik inox me cilësi të larte  dhe i butë dhe me peshë. Bashkojini ato me pajisje të tjera Noir BDSM për efekt ekstra të keq! Për kënaqësi & forcë orgazmike Elegante, e lëmuar dhe e qëndrueshme Pa ftalate dhe latex Forcon muskujt tuaj të legenit Stërvitja më e lehtë ndonjëherë! Bërë prej çeliku inox jo poroz. pa nikel, nuk do të gërryhet Gjerësia 0,75 inç / 1,9 cm Pesha: 2 ons / 57 gr

Topa Kegel

1,120 LEK

In stock