Topa JoyDivision rot

4,400 LEK

Bërë nga Silikomed® i shkallës mjekësore të sigurt për trupin, “Joyballs Trend” dhe lëvizjet e tyre të buta ofrojnë stimulim të këndshëm gjatë përdorimit të tyre. Trajnimi specifik i muskujve të dyshemesë së legenit do të forcojë muskujt dhe do të sigurojë një ndjenjë më intensive.

Availability: Në gjendje SKU: 665000030055 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bërë nga Silikomed® i shkallës mjekësore të sigurt për trupin, “Joyballs Trend” dhe lëvizjet e tyre të buta ofrojnë stimulim të këndshëm gjatë përdorimit të tyre. Trajnimi specifik i muskujve të dyshemesë së legenit do të forcojë muskujt dhe do të sigurojë një ndjenjë më intensive. Me një diametër prej 3,5 cm dhe një peshë prej 83 g, Joyballs janë të lehta për t’u futur dhe efektive. Përfundimi pa probleme dhe laku i marrjes i bën ato të papërshkueshëm nga uji, të lehtë për t’u pastruar, absolutisht higjienikë dhe të sigurt. Gjatësia e futur: 9 cm Pesha: 83 g

Topa JoyDivision rot

4,400 LEK

In stock