Topa JoyBall

3,200 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: 15018 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Joyballs – për trajnim më të gjallë!

Joyballs janë lehtësisht te pastrueshme dhe shumë të thjeshta për tu futur. Me secilën lëvizje, topat e vegjël stimulojnë në mënyrë tërheqëse pjesët tuaja më të brendshme. Kjo do të forcojë muskujt e vaginës në pak kohë. Në këtë mënyrë do të ndiheni më shumë nga partneri juaj – dhe ai me siguri do të ndjejë më shumë ju! Ata janë në dispozicion në një larmi ngjyrash të shkëlqyera. Si një plotësues i Joyballs, ne rekomandojmë një lubrifikant me bazë uji, të tilla si AQUAglide ose BIOglide.

Topa JoyBall

3,200 LEK

Out of stock