Topa Inner Goddess – Ben Wa Balls

6,500 LEK

2 topa kënaqësie prej argjendi të dizenjuar për të ngushtuar muskujt tuaj të legenit dhe duke ju dhënë një kënaqësi të shtuar.Secili top është jashtëzakonisht i lëmuar dhe i rëndë dhe stimulon pikat e brendëshme për tju mundësuar kënaqësi personale apo kur jeni nën shoqërinë e një partneri.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05050210000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

2 topa kënaqësie prej argjendi të dizenjuar për të ngushtuar muskujt tuaj të legenit dhe duke ju dhënë një kënaqësi të shtuar.Secili top është jashtëzakonisht i lëmuar dhe i rëndë dhe stimulon pikat e brendëshme për tju mundësuar kënaqësi personale apo kur jeni nën shoqërinë e një partneri.

Karakteristikat kryesore:

– i butë, i ftohtë dhe i fortë për ndjesi të lartë

– përshtatur për një gamë të gjerë përdoruesish

– rrit kontrollin dhe intensitetin e orgazmës

– i konturuar për futje të lehtë

– kordon të forte e të sigurtë për tërgeqje

– e lehtë për t’u pastruar

Madhësia: 21.59 cm

Ngjyra: Argjend

Materiali: Metal

Topa Inner Goddess - Ben Wa Balls

Topa Inner Goddess – Ben Wa Balls

6,500 LEK

Out of stock