Oferta

Tanga te zeza Isabellia L/XL

2,030 LEK

Këto tanga me dantella kanë rripa të hollë dhe janë të mira për t’u kombinuar. Materiali elastik bën një përshtatje të përsosur.

SKU: N/A Kategori: ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Këto tanga me dantella kanë rripa të hollë dhe janë të mira për t’u kombinuar. Materiali elastik bën një përshtatje të përsosur.

Informacion shtesë

Masa

L/XL, S/M

Tanga te zeza Isabellia L/XL

2,030 LEK

In stock