Tanga te bardha TRANCA

1,500 LEK

Tanga me rrjetë me qëndisje dhe zinxhirë me rripa “Swarovski Crystal” në pjesën e përparme. Pa dyshim, kjo do t’ju bëjë të ndiheni elegante dhe seksi! Askush nuk do të jetë në gjendje të heqë sytë nga kjo pjesë e mrekullueshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 7561-1sy Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Tanga me rrjetë me qëndisje dhe zinxhirë me rripa “Swarovski Crystal” në pjesën e përparme. Pa dyshim, kjo do t’ju bëjë të ndiheni elegante dhe seksi! Askush nuk do të jetë në gjendje të heqë sytë nga kjo pjesë e mrekullueshme.