Tanga Sexy Crotchless French Maid

600 LEK

Me një kopertinë të vogël nga kjo Çupë Sexy Crotchless Franceze G-String do të ishte kaq seksi erotike dhe e nxehtë! Kjo tangë përmban varg g zi të zezë të hapur me zbukurime të bardha të dantellave dhe aplikacion të zemrës së zezë. Pluhuri nuk përfshihet. Veshje e pavarur ose mund ta shoqëronim me kostumet e çupës. Një madhësi (S-L)
Tanga Sexy Crotchless French Maid
Availability: Vjen së shpejti SKU: 7657sy Kategori: , ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Me një kopertinë të vogël nga kjo Çupë Sexy Crotchless Franceze G-String do të ishte kaq seksi erotike dhe e nxehtë! Kjo tangë përmban varg g zi të zezë të hapur me zbukurime të bardha të dantellave dhe aplikacion të zemrës së zezë. Pluhuri nuk përfshihet. Veshje e pavarur ose mund ta shoqëronim me kostumet e çupës. Një madhësi (S-L)