Tanga Penthouse Getaway M/L

500 LEK

Vargu perfekt për një joshje spontane? Në këtë tanga pa bigëzim je i përgatitur për kënaqësi mëkatare! Vargu është prej dantelle të hollë dhe është zbukuruar me harqe dhe një prerje delikate në pjesën e përparme.

Availability: Në gjendje SKU: P4005997 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vargu perfekt për një joshje spontane? Në këtë tanga pa bigëzim je i përgatitur për kënaqësi mëkatare! Vargu është prej dantelle të hollë dhe është zbukuruar me harqe dhe një prerje delikate në pjesën e përparme. Falë bigës së hapur, vargu mund të vishet edhe gjatë të bërit dashuri.

Ikje e nxehtë Penthouse
Tanga pa bigëzim
Bërë nga 92% najlon, 8% elastan

Tanga Penthouse Getaway M/L

500 LEK

In stock