Tanga Penthouse Gateway roze

Tanga Penthouse Gateway roze

600 LEK

Vargu perfekt për një joshje spontane? Në këtë tanga pa kafe, ju jeni të përgatitur për kënaqësi mëkatare! Vargu është bërë me dantella të holla dhe është i zbukuruar me harqe dhe një prerje delikate në pjesën e përparme. Falë bigëzimit të hapur, vargu mund të vishet edhe gjatë dashurisë. Largimi i nxehtë i Penthouse Tanga pa kafe Bërë prej 92% najloni, 8% elastanit

Availability: ● Vjen së shpejti SKU: P4006079 Kategori: , ,

Përshkrim

Vargu perfekt për një joshje spontane? Në këtë tanga pa kafe, ju jeni të përgatitur për kënaqësi mëkatare! Vargu është bërë me dantella të holla dhe është i zbukuruar me harqe dhe një prerje delikate në pjesën e përparme. Falë bigëzimit të hapur, vargu mund të vishet edhe gjatë dashurisë. Largimi i nxehtë i Penthouse Tanga pa kafe Bërë prej 92% najloni, 8% elastanit

You've just added this product to the cart: