Tanga Obsessive Medilla Black M/L

1,400 LEK

Ngjallni pasionin në një mënyrë delikate me këtë varg të zi Medilla. E bërë me vëmendje në detaje, kombinon dantellën e zezë me material transparent. Rrezatoni sensualitet dhe joshje, dhe ndjehuni femërore dhe të sigurt ndërsa e bëni këtë.

Availability: Në gjendje SKU: OBS4325 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ngjallni pasionin në një mënyrë delikate me këtë varg të zi Medilla. E bërë me vëmendje në detaje, kombinon dantellën e zezë me material transparent. Rrezatoni sensualitet dhe joshje, dhe ndjehuni femërore dhe të sigurt ndërsa e bëni këtë. E përkryer për një mbrëmje romantike me partnerin tuaj.

Tanga Obsessive Medilla Black M/L

1,400 LEK

In stock