Tanga Novenes Obsessive XS/S

1,200 LEK

Tanga e zezë transparente pa bigëzim Novenes nga Obsessive është bërë nga materiali i butë me rrjetë elektrike. Ka rripa rozë në pjesën e përparme dhe një element i bukur diamant i rremë në pjesën e përparme të brezit gjithashtu. Është e hapur në mënyrë joshëse në zonën e bigës.

Availability: Në gjendje SKU: 23228111941 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tanga transparente
Rrjetë elektrike delikate e zezë
Qëndisje e përpunuar sipër të pasmeve
Theksim i rripit rozë
Element i bukur diamant i rremë në pjesën e përparme të brezit
E butë dhe elastike për një përshtatje jashtëzakonisht të rehatshme
Tanga transparente sensuale që është emocionuese pa bigëzim!

Tanga e zezë transparente pa bigëzim Novenes nga Obsessive është bërë nga materiali i butë me rrjetë elektrike. Ka rripa rozë në pjesën e përparme dhe një element i bukur diamant i rremë në pjesën e përparme të brezit gjithashtu. Është e hapur në mënyrë joshëse në zonën e bigës.

94% poliamid, 6% material elastik.

E RËNDËSISHME – ekziston një tabelë e veçantë e madhësive për Obsessive!

Tanga Novenes Obsessive XS/S

1,200 LEK

In stock