-30%

Tanga Meshkuj String Set 3

2,240 LEK

Tanga set ngjyre blu te erret, blu te hapur dhe te verdha. 100% pambuk.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21112099701 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tanga set ngjyre blu te erret, blu te hapur dhe te verdha. 100% pambuk.

Tanga Meshkuj String Set 3

Tanga Meshkuj String Set 3

2,240 LEK

Out of stock