TANGA MESHKUJ STRING SET 3 M

1,200 LEK

Ky set me tre vargje klasike, seksi dhe komode është diçka që çdo mashkull duhet ta ketë në sirtarin e të brendshmeve! 1 x blu mbretërore, 1 x blu e kaltër dhe 1 x e verdhë në një paketë me tre. Cilësi e lartë miqësore ndaj lëkurës!

Availability: Në gjendje SKU: 21112099711 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

3 vargje të ndryshme
Cilësi e lartë miqësore ndaj lëkurës
Bërë nga 100% pambuk
3 vargje – një çmim!

Ky set me tre vargje klasike, seksi dhe komode është diçka që çdo mashkull duhet ta ketë në sirtarin e të brendshmeve! 1 x blu mbretërore, 1 x blu e kaltër dhe 1 x e verdhë në një paketë me tre. Cilësi e lartë miqësore ndaj lëkurës!

100% pambuk.

TANGA MESHKUJ STRING SET 3 M

1,200 LEK

In stock