-30%

Tanga meshkuj Prowler Jock Reindeer

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

Ky rrip i kalimit ndihet aq mirë sa duket! Me një rrip me dy ngjyra, logoja klasike Prowler Paw e qepur në pjesën e përparme të brezit dhe rripa elastik në pjesën e pasme për një përshtatje të rehatshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PR004-REINDEER-M Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky rrip i kalimit ndihet aq mirë sa duket! Me një rrip me dy ngjyra, logoja klasike Prowler Paw e qepur në pjesën e përparme të brezit dhe rripa elastik në pjesën e pasme për një përshtatje të rehatshme.

Materiali
92% Poliester, 8% elastan

Tanga meshkuj Prowler Jock Reindeer

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

Out of stock