Tanga meshkuj L

1,200 LEK

Pantallonat të zeza nga Svenjoyment kanë një shirit të kuq të mrekullueshëm poshtë brezit të mbuluar me pëlhurë. Vargu ka gjithashtu një qese me dy shtresa. Pambuk organik elastik për meshkujt aktivë! Një përshtatje perfekte

Availability: Në gjendje SKU: 21116321721 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Varg i zi me një qese me dy shtresa
Rrip i butë, i mbuluar me pëlhurë me një shirit të kuq
Cilësi elastike e pambukut organik
Çertifikuar Oeko-Tex
Jashtëzakonisht komode
Një përshtatje perfekte
Pambuk organik elastik për meshkujt aktivë!

Pantallonat me fije të zeza nga Svenjoyment kanë një shirit të kuq të mrekullueshëm poshtë brezit të mbuluar me pëlhurë. Vargu ka gjithashtu një qese me dy shtresa. Është jashtëzakonisht e rehatshme për t’u veshur sepse është një përshtatje e përsosur dhe e bërë nga materiali elastik me një cilësi pambuku organik – i certifikuar Oeko-Tex.

95% pambuk (pambuk organik), 5% material elastik.

Tanga meshkuj L

1,200 LEK

In stock