Oferta

Tanga meshkuj Envy Locker

1,540 LEK3,010 LEK

Pjesa e përparme e kësaj tangaje Envy Menswear vështirë se jep një të dhënë për detajet e nxehta të dizajnit në pjesën e pasme! E dizenjuar në rrjetë të zezë dhe najloni, pjesa e përparme ka linja të lëmuara dhe brez të hollë të ulët përgjatë ijeve, ndërsa pjesa e pasme përmban një element me lidhëse, që lidh tangën së bashku.

SKU: N/A Kategori: , ,
Spastroje

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pjesa e përparme e kësaj tangaje Envy Menswear vështirë se jep një të dhënë për detajet e nxehta të dizajnit në pjesën e pasme! E dizenjuar në rrjetë të zezë dhe najloni, pjesa e përparme ka linja të lëmuara dhe brez të hollë të ulët përgjatë ijeve, ndërsa pjesa e pasme përmban një element me lidhëse, që lidh tangën së bashku.

Informacion shtesë

Madhesia

SM, ML

Tanga meshkuj Envy Locker

1,540 LEK3,010 LEK

In stock