Tanga meshkuj Envy Locker

2,200 LEK

Pjesa e përparme e kësaj tangaje Envy Menswear vështirë se jep një të dhënë për detajet e nxehta të dizajnit në pjesën e pasme!

Availability: Në gjëndje SKU: BACE097BLKLXL Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pjesa e përparme e kësaj tangaje Envy Menswear vështirë se jep një të dhënë për detajet e nxehta të dizajnit në pjesën e pasme! E dizenjuar në rrjetë të zezë dhe najloni, pjesa e përparme ka linja të lëmuara dhe brez të hollë të ulët përgjatë ijeve, ndërsa pjesa e pasme përmban një element lidhës, që lidh tangën së bashku.

Tanga meshkuj Envy Locker

2,200 LEK

In stock