Tanga meshkuj Envy BadBoy

2,200 LEK

Pavarësisht nëse preferoni një prerje më të hollë ose thjesht po përpiqeni ta mbani pamjen argëtuese, ENVY ju ka mbuluar! E disponueshme në ngjyrë të zezë, vjollcë, rozë ose të bardhë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: BACE099BLKSM Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pavarësisht nëse preferoni një prerje më të hollë ose thjesht po përpiqeni ta mbani pamjen argëtuese, ENVY ju ka mbuluar! Kjo pantallona e shkurtër e prerjes, e disponueshme në ngjyrë të zezë, vjollcë, rozë ose të bardhë, përmban prerje të zezë kompliment, një ngritje të ulët, me një prerje të pasme më lart në ijë. ENVY e mban atë të gjallë me një prerje të vrimës së çelësit në pjesën e përparme dhe logon e dashur të titulluar. Bad Boy, i shtuar vertikalisht në çdo ijë, ju mban në këmbë!

Materiali – 75% najlon / 25% elastik

Tanga meshkuj Envy BadBoy

2,200 LEK

Out of stock