-30%

Tanga me bel te larte

1,190 LEK

Ndihuni seksi, të hollë dhe rehat në këtë tanga formësuese nga Be Wicked. Teknologjia e veçantë e thurjes skalit barkun dhe vijën e belit. Ai shtrëngon gjithçka dhe ju bën të dukeni më të hollë. Vishni atë nën rroba dhe ndihmoni në rritjen e besimit tuaj!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 2176-Nude-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ndihuni seksi, të hollë dhe rehat në këtë tanga formësuese nga Be Wicked. Teknologjia e veçantë e thurjes skalit barkun dhe vijën e belit. Ai shtrëngon gjithçka dhe ju bën të dukeni më të hollë. Vishni atë nën rroba dhe ndihmoni në rritjen e besimit tuaj!

Tanga me bel te larte

1,190 LEK

In stock