-30%

Tanga Lucy Underneath

770 LEK

Ky varg G është kryesisht i tejdukshëm dhe përshtatet bukur. Vishini shiritat e vegjël lart për të nxjerrë në pah kthesat tuaja në një mënyrë joshëse. Kjo varg G është bërë nga materiali elastik.

Availability: Në gjendje SKU: UN-P007-BLK- Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky varg G është kryesisht i tejdukshëm dhe përshtatet bukur. Vishini shiritat e vegjël lart për të nxjerrë në pah kthesat tuaja në një mënyrë joshëse. Kjo varg G është bërë nga materiali elastik.

Tanga Lucy Underneath

770 LEK

In stock