Tanga Lucy Underneath S/M

700 LEK

Ky varg G është kryesisht i tejdukshëm dhe përshtatet bukur. Vishni rripat e vegjël lart për të nxjerrë në pah kthesat tuaja në një mënyrë joshëse. Ky varg G është bërë nga material elastik.

Availability: Në gjendje SKU: UN-P007-BLK-SM Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky varg G është kryesisht i tejdukshëm dhe përshtatet bukur. Vishni rripat e vegjël lart për të nxjerrë në pah kthesat tuaja në një mënyrë joshëse. Ky varg G është bërë nga material elastik.

Tanga Lucy Underneath S/M

700 LEK

In stock