-21%

Tanga EXQUISITE Crotchless SM

1,699 LEK

Panty joshëse që përmban zbukurime të dantellave të askalopuara. Një front dantella gjeometrike. Anët e ngushta me një mbrapa me shirita të kryqëzuar. Një panel i hapur bigëzimi dhe një lak i prerë. Larje dore.

Availability: Në gjëndje SKU: 751151BLKSM Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Panty joshëse që përmban zbukurime të dantellave të askalopuara. Një front dantella gjeometrike. Anët e ngushta me një mbrapa me shirita të kryqëzuar. Një panel i hapur bigëzimi dhe një lak i prerë. Larje dore.