Tanga Crotchless Donna Dream M/L

1,500 LEK

Tanga pa bigëzim Donna Dream nga Obsessive e bërë nga dantella e zezë e bukur. E butë dhe elastike e gjithanshme për rehati maksimale. 90% poliamid, 10% material elastik. Shënim – obsesiv ka një tabelë të veçantë madhësie.

Availability: Në gjendje SKU: 23223401121 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tanga e bukur dantelle
Dizajn tërheqës pa bigëzim
E butë dhe elastike për rehati të lartë
Sensual, me klas dhe lozonjare!
Tanga pa bigëzim Donna Dream nga Obsessive e bërë nga dantella e zezë e bukur. E butë dhe elastike e gjithanshme për rehati maksimale.

90% poliamid, 10% material elastik. Shënim – obsesiv ka një tabelë të veçantë madhësie.

Tanga Crotchless Donna Dream M/L

1,500 LEK

In stock