Sway Vibes Wand Vibrator – Black

9,100 LEK

Ky vibrator masazhator i mrekullueshem ju ofron stimulimet per te cilat gjithnje keni enderuar. Vibratori ka nje dizajn modern dhe pamje luksoze. Motor ne te dyja anet te cilet mund te kontrollohen vecmas me 2 butonat ne mes. Te dy motorat kane 7 nivele vibrimi. Gjithashtu vibratori eshte rezistent ndaj ujit keshtu mund ta perdorni dhe ne dush. Mund te penisikohet thjesht me fish USB. Perjetoni ndjesi te reja me materialit e mendafshme dhe vibrimet intense. Gjatesia 22.5 cm. diam 5 cm.

Availability: Në gjendje SKU: SV001BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator masazhator i mrekullueshem ju ofron stimulimet per te cilat gjithnje keni enderuar. Vibratori ka nje dizajn modern dhe pamje luksoze. Motor ne te dyja anet te cilet mund te kontrollohen vecmas me 2 butonat ne mes. Te dy motorat kane 7 nivele vibrimi. Gjithashtu vibratori eshte rezistent ndaj ujit keshtu mund ta perdorni dhe ne dush. Mund te penisikohet thjesht me fish USB. Perjetoni ndjesi te reja me materialit e mendafshme dhe vibrimet intense. Gjatesia 22.5 cm. diam 5 cm.

Sway Vibes Wand Vibrator - Black

Sway Vibes Wand Vibrator – Black

9,100 LEK

In stock