Sway Vibes No. 3 – Black

9,200 LEK

The Sway Vibes No. 3 e kthen cdo moment seksi dhe joshes. Tangat me vibrim mund te vishen ne menyre diskrete poshte robave dhe mund te kontrollohen lehte nepermjet pultit wireless. Prej materiali silikon te bute i cili perthyhet me lehtesi. Ne kete menyre eshte e thjeshte per ta veshur vibratorin dhe per perdorim te gjate. Jepjani partnerit pultin dhe lereni te komandoje 10 nivelet e ndryshme te vibrimeve. The Sway Vibes No. 3 vjen i shoqeruar me tanga dantelle masa S-L. Tangat kane nje te hapur te vogel ku mund te vendosni vibratorin.

Availability: Në gjendje SKU: SV003BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

The Sway Vibes No. 3 e kthen cdo moment seksi dhe joshes. Tangat me vibrim mund te vishen ne menyre diskrete poshte robave dhe mund te kontrollohen lehte nepermjet pultit wireless. Prej materiali silikon te bute i cili perthyhet me lehtesi. Ne kete menyre eshte e thjeshte per ta veshur vibratorin dhe per perdorim te gjate. Jepjani partnerit pultin dhe lereni te komandoje 10 nivelet e ndryshme te vibrimeve. The Sway Vibes No. 3 vjen i shoqeruar me tanga dantelle masa S-L. Tangat kane nje te hapur te vogel ku mund te vendosni vibratorin.

Sway Vibes No. 3 - Black

Sway Vibes No. 3 – Black

9,200 LEK

In stock