Sway Vibes No. 2 – Black

7,500 LEK

Vibratori Sway No. 2 eshte nje vibrator luksoz. Lodra eshte e pajisuar me 2 motore te fuqishem ne secilen maje. Vibratori eshte i veshur plotesisht me nje shtrese silikon te bute mendafsh, e cila e ben kete vibrator te rehatshem ne perdorim dhe ju fale ndjesite me intense. Trupi i lakuar ofron stimulim te pikes-G, nderkoh qe stimulesi i jashtem fleksibel ofron stimulim te klitorit. Rezistent ndaj ujit dhe i penisikueshem. Gjatesia 22.5, diam. 2.9 – 3.6cm.

Availability: Në gjendje SKU: SV002BLK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibratori Sway No. 2 eshte nje vibrator luksoz. Lodra eshte e pajisuar me 2 motore te fuqishem ne secilen maje. Vibratori eshte i veshur plotesisht me nje shtrese silikon te bute mendafsh, e cila e ben kete vibrator te rehatshem ne perdorim dhe ju fale ndjesite me intense. Trupi i lakuar ofron stimulim te pikes-G, nderkoh qe stimulesi i jashtem fleksibel ofron stimulim te klitorit. Rezistent ndaj ujit dhe i penisikueshem. Gjatesia 22.5, diam. 2.9 – 3.6cm.

Sway Vibes No. 2 - Black

Sway Vibes No. 2 – Black

7,500 LEK

In stock