-30%

Suspender Set S

4,060 LEK

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22130871021 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Joshje e përsosur!
Set prej 3 copë të përbërë nga një dantelle e bukur, semitransparente me lule. Sytjena pa tel ka shirita të rregullueshëm dhe kupa me ngjyrë ari në zonën e copëzave. Permban nje pala tanga te vogla dhe nje rrip supsender perreth zones se belit, Sutjenat dhe supsenderi kane mberthecka qe mund te hapen kollaj.

Materiali: 90% poliamide, 10% elastan.

Suspender Set S

4,060 LEK

Out of stock