-30%

Suspender Lace Basket

3,605 LEK

Basque dantelle me pjesen e recipetave te qepur, e prere ne form V ne pjesen e perparme dhe e palosur ne fund. Me mbyllje nga mbrapa. Lidheset jane te rregullueshme ne permase. Perfshin tanga kombinuese. I zi. 90% poliamide, 10% elastane. Pa corape.

Availability: Në gjëndje SKU: 26323141231 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Basque dantelle me pjesen e recipetave te qepur, e prere ne form V ne pjesen e perparme dhe e palosur ne fund. Me mbyllje nga mbrapa. Lidheset jane te rregullueshme ne permase. Perfshin tanga kombinuese. I zi. 90% poliamide, 10% elastane. Pa corape.

Suspender Lace Basket

Suspender Lace Basket

3,605 LEK

In stock