Strap penisi lekure

2,000 LEK

Kontrolloni atë për seanca më të gjata! Rrip lëkure i zi, i mbushur me tre unaza  (Ø 3 cm, Ø 3.5 cm dhe Ø 4 cm). Rripat e penisit dhe testikujve janë të rregullueshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 05108070000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kontrolloni atë për seanca më të gjata! Rrip lëkure i zi, i mbushur me tre unaza  (Ø 3 cm, Ø 3.5 cm dhe Ø 4 cm). Rripat e penisit dhe testikujve janë të rregullueshme.

Strap penisi lekure

2,000 LEK

In stock